Dünya'nın gözü bizde mi acaba ?

21 Aralık 2021 Tek sayfada, tum haberleri okuyun. Günün; Haber, Spor, Teknoloji, Askeri haber, Doviz, Egitim gibi birçok Mansetleri, kısa ve açiklayici olarak hızlı okuyun

HABERLER

🔴1 Dolar= 11,95 TL
🔴1 Euro= 13,58 TL

Birleşmiş Milletler Orta Doğu Barış Süreci Özel Temsilcisi Tor Wennesland:
Çatışmalar ve İsrail'in yasadışı yerleşim birimi planları devam ediyor. Filistin'in mali kriz durumu kötüleşiyor. Bunun önüne geçilmezse, Mayıs ayından beri süren ateşkesi tehlikeye atabilir.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati:
Dünyanın en ucuz benzinini kullanıyoruz. 125 milyar vergi gelirinden vazgeçtik biz.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati:
Sosyal medyadan kara propaganda yapanların canını okuyacağız. Kimsenin bu ülkenin ekonomisine zarar verme hakkı yoktur. Yok KDV gelecek, yok o gelecek, bu gelecek. Sürekli bir şey uyduruyorlar.

Nureddin Nebati:
Döviz hesabı olma şartı yok. Bir defaya mahsus bir uygulama da yok. 3 ay kaldınız, sonra sisteme bir daha girmek istediniz, girersiniz. Bir kereye mahsus falan değil. Nerden ne uyduracaklarını şaşırdılar.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: “Gözlerime bakar mısınız? Ne görüyorsunuz? Ekonomi gözlerdeki ışıktadır.”

Diyanet İşleri 'Vadeli mevduat hesabı caiz mi?' sorusuna yanıt verdi: “Mevduat hesaplarına tahakkuk ettirilen fazlalıklar faiz olup dinen haramdır. Bankaların vadeli mevduat hesaplarına para yatırmak caiz değildir.”

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati:
Sevgili TÜSİAD, sevgili orada bulunan arkadaşlar. Sakın sakına muhalefet partisinin gazına gelmeyin. Siz bizim gideceğimizi zannediyorsanız, 2002 yılından bugüne seçimlerin sonucuna bakın.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati:
Kurda köpüklerin gittiği, gerçek fiyatlamanın oluştuğu bir noktaya doğru gidiyoruz. Kur iyi bir yerlerde dengeye gelecektir.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati:
Türkiye tarihi fırsatı değerlendirecek. Makroekonomik istikrarı sağlayarak, üretimi, ihracatı artıracağız, cari açığı çözeceğiz.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati:

Gerçekten dinamik bir ekonomimiz var. Durduramıyorlar bizi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati:

  • Küresel ekonomiden aldığımız pay yükseldi. İhracattan aldığımız pay da yükseldi. Son 1 yılda bir büyüme değil bir sıçrama var. Her alanda tarihi bir sıçrama var.

Doların 12-15 TL Arasinda dakika bazli inişler gerçekleşiyor. Merkez bankasının yaptigi hamle tam anlamıyla kur fiyatlarini dengeye almis olarak yansımıyor.
Ticaretin ve Ekonominin canlanmasi adına, Artış ve düşüşten çok volatilitenin azalmasının gerektigini düşünüyorum. Ticari hayatın canlanması için, 13 ise uzunca süre orada, 16 ise uzunca süre orada, 7 ise uzunca süre orada kalması mutlaka gerekli olan netliktir.

Yarından itibaren geçerli olmak üzere, Benzine 77 kuruş, motorine ise 69 kuruş indirim yapılacak.

Merkez Bankası:
Döviz tevdiat hesaplarının ve döviz cinsinden katılım fonlarının hesap sahibinin talebi üzerine TL vadeli hesaplara dönüşmesi halinde mevduat ve katılım fonu sahiplerine destek sağlanmasına karar verdi.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati:
Cumhurbaşkanımız bir manifesto yayınladı ve o andan itibaren Türkiye'de birçok şey değişti. Bu değişim aslında bir normalleşme. Son birkaç aydır yaşanan kur atakları aslında normal olmayan bir şeyin tartışılmasıydı, şimdi normale döndük.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati:
21. yüzyıl çok farklı bir yüzyıl. Bu yüzyıl egemenlerin tahtlarının sarsıldığı, medeniyetlerin adeta yarıştığı, tahterevalli örneğinde olduğu gibi birbirleriyle yer değiştirdiği bir süreç.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati:
Reel sektörün önünü görmeye gayret eden aktörlerin önünü görebileceği çok önemli sürece girmiş olduk. Önümüzdeki yıl bunun semerelerini açık görebileceğimiz yıl olacak.


CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç:
İktidar dolar, euro, faiz derken, yine olan parası olmayana oldu. Parası olmayanlar, parası olanların faizini ödeyecekler. Bu düzeni ve yoksulluğu bitireceğiz.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli:
Yapılan istatistiki çalışmalara göre, önümüzdeki 30 yılda dünya nüfusu %25 artarak 10 milyara ve ülkemizin nüfusu da yine yaklaşık %25 artarak 105 milyona çıkacak.

General Atomics, 16 AGM-114 Hellfire füzesi taşıyabilen yeni İHA'sı Mojave'yi tanıttı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya Başbakanı Scholz ile telefonda görüştü.

Erdoğan, görüşmede yeni dönemde 2 ülke ilişkilerinde sağduyu ve stratejik bakışın hakim olmaya devam edeceğine inandığını açıkladı.
ABD'de yaşayan Türk yatırım danışmanı Turgan Zülfikar:

Dünya fındık kıtlığının eşiğinde. Eğer bir Nutella hayranıysanız, bir sonraki yiyecek alışverişi sırasında stok yapsanız iyi olur.

NASA, Jüpiter'in yanından geçen Juno uzay aracının gezegenin bilinen 79 uydusundan biri olan buzlu Ganymede'nin yakınlarında 7 Haziran 2021'de kaydettiği sesi paylaştı.

Muharrem İnce:
Hem Erdoğan'ı hem Suriyelileri göndereceğiz. İkisini birden göndereceğiz.

İngiltere'de artan Omicron vakaları nedeniyle Londra'daki yeni yıl kutlaması iptal edildi ve tiyatrolarda oyunlara ara verildi.

Muharrem İnce:
Her halükarda, en fazla bir buçuk sene sonra seçim var.

Muharrem İnce:
Dolar gördüğü yeri kolay kolay unutmaz. Kimse bunu yatırım tavsiyesi olarak almasın ama.

Elektrik enerjisi satışı üzerinden alınan TRT payını kaldıran düzenlemeyi de içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

The Guardian:
Tarih, 15 Mayıs 2020. Boris Johnson, İngiltere'nin koronavirüsten dolayı kapandığı olduğu dönemde sosyal mesafe kurallarına uymayarak şarap ve pizza eşliğinde toplantı yaparken görüntülendi.

Yerli otomobil TOGG, ABD Las Vegas'taki Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2022 için Atatürk Havalimanı'ndan uçağa yüklenerek götürüldü. 

İçişleri Bakanlığı:
Terör örgütü PKK/KCK'dan kaçan 1 örgüt mensubu güvenlik güçlerine teslim oldu. Teröristin İnterpol tarafından kırmızı bültenle arandığı tespit edildi. 

Merkez Bankası:
İhracatçı ve ithalatçı firmalara kur riskini yönetebilmeleri amacıyla, Bankamız nezdinde ihale  yoluyla ve Borsa İstanbul Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında (VİOP) TL uzlaşmalı vadeli döviz satışı gerçekleştirilecektir.

Mustafa Sarıgül:
Ankara'da kar var, Bodrum'da güneş var.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş: 
Yerli biri tarafından en az 40 milyar dolar döviz piyasaya sürüldü.

Macaristan Dışişleri ve Dış Ticaret Bakanı Peter Szijjarto
AB, Türkiye'de yaşayan göçmenler için söz verdiği meblağı, 6 milyar avroyu bir an önce Türkiye'ye ödemeli. Çünkü Ankara, kıtanın güvenliğinde önemli rol oynuyor.

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar:
Tarihini şimdi kestirmemiz zor ama artık seçim burnumuzun dibinde olacak kadar yakındır. Yarından itibaren dört parti ile başkanlar düzeyinde görüşme turu başlatıyoruz.

Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın:
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile görüştük. Ek zam görüşmelerinin bir an önce başlamasını istedik.

Sakarya Sapanca'da kediyi göle atan Irak uyruklu O.M. (16) ve videoyu çeken M.A. (17) polis ekiplerince yakalandı.

2 şüpheli emniyetteki işlemlerin ardından İl Göç İdaresi'ne teslim edildi.

Varını yoğunu savunma ürünleri için ABD ve Fransa'ya akıtan Yunanistan bütçesiz kaldı.

Türkiye sınırına inşa ettiği duvarı genişletmek isteyen Yunanistan, aslında tüm Avrupa'yı göçmenlerden koruyoruz diyerek Avrupa Birliği'ne fon başvurusu yaptı.

Almanya merkezli Die Welt Gazetesi'nde Kıdemli Editör Holger Zschapitz:

Türk Lirası, Erdoğan'ın kurtarma planıyla on yıllardır gerçekleştiremediği en iyi artışı gösterdi. Hükümet, TL'nin dövize karşı düşüşünün faiz oranlarını aşması halinde TL mevduat sahiplerinin zararını telafi edecek.

ABD eski Başkanı Donald Trump:
Biz, tarihi bir şey yaptık. Koronavirüs aşısını, 9 ay erken ürettik. Bu iş, az daha 1900'lerdeki İspanyol gribine dönüyordu. Aşı olmak istemezseniz olmayın, ama bilin ki dünyada milyonlarca insanı biz kurtardık. Bunu sizden almalarına izin vermeyin.

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran: 

ATO üyelerimize ve reel sektöre sesleniyorum, mevcut koşulları kendi işlerimize adapte edelim, kurlardaki gerilemeyi dikkate alarak fiyatlarımızı revize edelim.

Gazeteci Emre Özpeynirci:
Citroen, Opel ve Peugeot bugün itibarıyla tüm modellerinde fiyatları ortalama %10-11 arasında indirdiğini açıkladı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı:
"Kur Korumalı TL Vadeli Mevduat" ürünün Katılım Bankacılığı'nda da uygulanması konusunda çalışmalar sürdürülmektedir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan:
Küresel sistemi yönetenlerin en güçlü silahlarının kültür araçları olduğu açık bir gerçektir.

Medeniyetimizi yeniden yükseltmek istiyorsak bakacağımız alan kültür ve sanattır.

Arabam.com Pazarlama Direktörü Dr. Naim Çetintürk:

Sıfır kilometre otomobil markaları fiyat listelerini güncelliyorlar. Aşağı yönlü bir revizyon yapacaklar.

Avrupa Birliği, Türkiye'deki sığınmacılar için 560 milyon euro fon sağlanmasını kararlaştırdı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan:
İstanbul’daki Atatürk Kültür Merkezi binasının halini hatırlayın. O binanın gövdesine teröristlerin brandalarını asmışlardı. Ve onları bizler indirdik.

Instagram CEO’su Adam Mosseri:
NFT'leri geniş bir kitle için nasıl daha erişilebilir hale getirebiliriz konusu üzerinde çalışıyoruz.

DeFacto CEO’su İhsan Ateş:
30 bin çeşit ürünümüzün %60’ında fiyatları indirdik.

Nijer Başbakanı Ouhoumoudou Mahamadou:
Terörle mücadelede Türkiye'nin tecrübelerine ihtiyacımız var. İstihbarat ve strateji paylaşımının yanı sıra ekipman desteği de önemli. Türkiye, askeri ekipmanlar, havacılık ve insansız hava araçları konusunda Nijer'den çok ileride.

İş Bankası Genel Müdürü Hakan Aran:
Dün akşamdan bu sabaha 1,75 milyar dolar bozuldu. İhtiyaç sahiplerinin almasıyla kur 13'te dengelendi.

Yıl sonuna kadar bu dengede gider ve kura bakmayız diye umut ediyorum.

Serbest Piyasalar | 17:04 |
🔴 Dolar: 13,10 TL
🔴 Euro: 14,81 TL
🔴 Gram Altın: 751 TL
🔴 BIST 100: 1,909
🔴 Bitcoin: 48,896 dolar

Reuters:
ABD'de yetkililer, Texas'ta koronavirüs aşısı olmayan 1 kişinin Omicron varyantı nedeniyle hayatını kaybettiğini açıkladı.

AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan:
"Yatırımlar yapılmasın" diye Türkiye'yi büyükelçilere şikayet eden, dolar kurunu bahane ederek soluğu TÜSİAD'ın yanında alan Kılıçdaroğlu, bu defa soluğu nerede alacak, bizi kime şikayet edecek merak ediyoruz.

Türkiye'nin SİHA'ları bir ülkenin daha kaderini belirledi.

Etiyopya'da dengeler meşru hükümet lehine değişti.

İsyancıların lideri Gebretensae:
Gökyüzünde 10 SİHA vardı. Kolay hedef olduk.

Kadıköy'de dün akşam bir restoranda çıkan silahlı kavgada, Susurluk davası hükümlüsü eski özel harekat polisi Ziya Bandırmalıoğlu ve eski bir polis hayatını kaybetti. Çatışmada 3 kişi de yaralandı.

Kemal Kılıçdaroğlu:
Biz neler yapıyoruz, araştırın kardeşim. Hatamız, eksiğimiz varsa söyleyin. Her eleştiriye bakarız.

Kemal Kılıçdaroğlu:
Hz. Ömer şöyle diyor, "Bana hatalarımı, kusurlarımı söyleyenler benim gerçek kardeşlerimdir."

Kemal Kılıçdaroğlu:
13. Cumhurbaşkanı Millet İttifakı'nın adayı olacak.

Hepimiz ısırılıp bağışıklık kazanana kadar sokak köpeklerine müdahale yok!

Burası Türkiye'nin başkenti Ankara. Polatlı'da mahallede gezinen 14 yaşındaki çocuğa sokak köpekleri saldırdı. Köpeklerin arasında kalan savunmasız çocuk, ısırılarak yaralandı.

Gazeteci Nazgul Kenzhetay, Türk halklarının yaşam şartlarını belgeselleştirmek için gittiği Rusya Federasyonu'na bağlı Hakasya'da Rus güçleri tarafından gözaltına alındı.

Capital:
Türk Lirası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın para birimini destekleyecek önlemleri açıklamasının ardından %47 ile 1980'lerden bu yana dolar karşısındaki en yüksek günlük artışı kaydetti.

Yastık altından doları çıkaran döviz bürosuna koştu.

Döviz kurunda yaşanan düşüş sonrası döviz büroları önünde sabahın erken saatlerinden itibaren kuyruklar oluştu.

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç:

Türkiye yeni bir yola girmiştir. Cumhurbaşkanımızın açıkladığı yeni önlemler de bu süreçte piyasayı manipüle etmek isteyenlerin yolunu tamamen kesmiştir.

Fransız Le Figaro:
Türk lirası, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın istikrar önlemlerini açıklamasından sonra güçlü bir şekilde toparlandı.

Mustafa Varank: 
Dün Cumhurbaşkanımızın ilan ettiği ekonomiye destek paketinin reel sektör tarafından çok olumlu şekilde karşılandığını görüyorum. 

Serbest piyasa koşullarında nasıl araç çeşitliliğine sahip olduğumuzu herkese tepeden bakan kendilerine ekonomist diyen ukalalar herhalde anlamıştır diye düşünüyorum.

Mustafa Varank: 
Şunu herkes çok iyi bilmeli. Türkiye'de yatırım yapmak isteyen müteşebbislerimiz finansmana düşük maliyetle ulaşabilecek.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Oğuz Reşat Sipahi:

Omicron varyantının bulaşma süresi 1,5 ile 3 güne düştü. Özellikle Avrupa'da korunma önlemleri artırılarak kapanma aşamasına gelindi. Türkiye için de benzer kapanma önlemleri gündeme gelebilir.

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç:

Fiyatlar roket hızında çıkıp paraşüt hızında inmemeli. Üyelerimize açık çağrıda bulunuyorum; fiyatlara acilen güncelleme yapılmalı.

Sosyal medya hesabından Türk Lirası ile ilgili paylaşım yapan İngiliz ekonomist Timothy Ash:

30 yıllık ekonomistim. Hiçbir para biriminde böyle döviz hareketi hiç görmedim. İnanılmaz.

EPGİS Başkanı Aktaş:
Akaryakıt fiyatlarına kısa zamanda yansıyacak ciddi bir düşüş bekliyoruz.

Hazine ve Maliye Bakanı Nebati: 
Dövize endeksli Türk lirası mevduatları ile ilgili yeni düzenlemelerin ayrıntılarını saat 14:00'te açıklayacağız. Bankalarımız da gün içerisinde işlemlere başlayacaktır.

BIST: 
Saat 11:56:08 itibarıyla Endekse Bağlı Devre Kesici Sistemi devreye girmiştir.

Türkiye İstatistik Kurumu:
Tüketici güven endeksi aralık ayında %3,1 düşüşle 68,9 oldu.

Fatih Erbakan:
Sayın Cumhurbaşkanı dün akşam yaptığı açıklama ile, aslında faiz artırımına gidildiğini ilan etmiş oldu. Açıklanan sistem, Türk Lirası cinsinden mevduatlar için örtülü bir faiz artışıdır.

Uluslararası Para Fonu’nun (IMF) verilerine göre, Türkiye’nin altın rezervleri Kasım ayında 22,24 milyon onstan 21,89 milyon onsa düştü.

Ali Babacan:
Dünkü kararlar, Türkiye’yi Muratlar, Şahinler, Doğanlar dönemine, hatta ‘Doğan görünümlü Şahin’ satılan dönemlere geri götürmektir.

Kendi parasını değersiz gören, yabancı parayla güven vermeye çalışan bir yönetim beceremez.

Adana'da bir pastane dolar düşünce bedava poğaça, simit dağıttı.

HalkBank: “Paramızın gücüne güveniyoruz!”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Venezuela Cumhurbaşkanı Maduro ile görüştü

AK Partili Turan: “Dolardaki düşüşün marketlere yansımasını bekliyoruz.”

Türkiye, Pakistan ve Malezya ortak televizyon kanalı kuracak.

TİSK'in önerisiyle %50’lik asgari ücret artışıyla birlikte işverenin üzerindeki vergi yükünün kaldırılması Ocak'tan itibaren tüm çalışanların vergi yüklerinin aylık 750 TL, bir yılda 9 bin TL civarında azalmasını sağlayacak.

İş Bankası Genel Müdürü Aran: “Sistem bu gece yapılacak toplantıyla yarına bile hazır olabilir.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Dünyada Amerika'dan sonra en fazla dizi ihraç eden ülke durumundayız."

Kuraklık nedeniyle kuruma tehlikesinde bulunan Beyşehir Gölü'ne kamyonlarla karlar döküldü.

Katar'da gökkuşağı renklerindeki çocuk oyuncaklarına 'İslami değerlere aykırı' olduğu gerekçesiyle el konuldu.

Elektrik enerjisi satışı üzerinden alınan TRT payını kaldıran düzenlemeyi de içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi.

Fransa'da, bir markette yüksek sesle tekbir getiren bir şahıs "halkı paniğe sevk etmek" suçundan 750 euro para cezasına çarptırıldı ve 2 yıl boyunca seçme, seçilme hakkı elinden alındı.

TOGG, ABD Las Vegas'taki CES 2022 fuarı için Atatürk Havalimanı'nda uçağa yüklenerek götürülmeye başlandı.

Bakan Nebati: "Dövize endeksli Türk lirası mevduatları ile ilgili düzenlemelerin ayrıntılarını saat 14:00'te açıklayacağız. Bankalarımız da gün içerisinde işlemlere başlayacak."

Twitter hesabında Türk Lirası ile ilgili paylaşım yapan İngiliz ekonomist Timothy Ash: "30 yıllık ekonomistim. Hiçbir para biriminde böyle döviz hareketi hiç görmedim. İnanılmaz."

Borsa İstanbul'da devre kesici uygulandı.

Dolar 12,64 TL seviyesine geriledi.

Kemal Kılıçdaroğlu: "Bütün belediye başkanlarımız çalışmalarını sürdürüyorlar. Tarih yazıyorlar. Zorluklara, baskılara rağmen tarih yazıyorlar."

İçişleri Bakanlığı, soğuk havalar nedeniyle barınacak yer bulamayan vatandaşlara ve sokak hayvanlarına yer temin edilmesi için valiliklere genelge gönderdi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun: 
“Tüm manipülasyonlara rağmen istikrarlı bir Türkiye için gece gündüz demeden çalışan Cumhurbaşkanımız yine haklı çıktı.”

Türkiye Bankalar Birliği Başkanı Çakar: 

“Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşması sonrası 1 Milyar dolar civarında para bozduruldu.”

Ücret ve maaşların asgari ücret tutarından gelir ve damga vergisi alınmamasını da içeren kanun teklifi, Plan ve Bütçe Komisyonunda kabul edildi.

BDDK:
•Kur hareketlerindeki olumlu seyri manipüle etmeye yönelik girişimlerde bulunanlar hakkında suç duyurusunda bulunulacak.

Çekmeköy Kuzey Marmara Otoyolu Reşadiye Mevkii'nde yoldaki buzlanmadan dolayı zincirleme kaza meydana geldi. 19 aracın karıştığı zincirleme kazada 10 sürücü de yaralandı. Kaza nedeniyle yolda trafik aksaklığı yaşanıyor.

Avustralya'da 6 yaşındaki Ruby ile kardeşleri Lucy ve Gus, emlak uzmanı olan babalarının da yönlendirmesiyle harçlıklarını birleştirdi ve ilk yatırımları ile 671 bin dolarlık ev satın aldı.

Coca-Cola ürünlerine zam geldi. Bir kutu Coca-Cola 7 TL, 2.5 litre Coca-Cola ise 15 TL oldu.

SPOR HABERLERİ


MS' Adana Demirspor   2-0  Galatasaray

MS' Altay 1-2 Trabzonspor 

Paris Saint-Germain'de sıkıntılar var.
Neymar, sponsorluk anlaşmasına geç katıldı.
Messi ve Paredes, izinsiz antrenmana çıkmadı.
Wanda ve Mauro Icardi çifti, tesislerde kavga etti.
Ramos, beraber öğle yemeği yenmediği için şaşkın.

Volkan Demirel: “Bir kıza aşık olursunuz da onu düşünürsünüz ya, onun gibi bir heyecan vardı ilk maçıma çıkmadan önce.”

Fenerbahçe, teknik direktörlük için Löw'e şartlarını sordu..

🗣 Ahmet Çakar: "Ben geri adım atmıyorum. Beşiktaş kulübü eğer dediğim sözleri hakaret kabul ediyorsa mahkemeler açık. Stilist olmak, karizmatik olmanın hakaret tarafı ne? Beşiktaş yönetiminden ben özür bekliyorum." (Beyaz TV)

Hamit Altıntop: “Kenan Koçak’ı Fenerbahçe’ye vermeye niyetimiz yok. Bu konu kapansın lütfen.” (Lig Radyo)

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un olağanüstü kongreye gitme gibi bir planı yok.

💥💥 Fenerbahçe antrenör adayları arasına Joachim Löw'ü de ekledi. Alman hocanın şartları ve talepleri soruldu.
(Yağız Sabuncuoğlu)

PFDK sevkleri:
🔹 Fenerbahçe 
(Çirkin kötü tezahürat + saha olayları)
🔹 Sivasspor 
(Talimatlara aykırı hareket)
🔹 Başakşehir 
(Takım halinde sportmenliğe aykırı. 5 sarı + 1 kırmızı)
🔹 Giresunspor
(Usulsüz seyirci +talimatlara aykırı hareket)
🔹 Konyaspor
(Usulsüz seyirci)

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Merkez Bankası faizi sabit tutma kararı aldı

Sevgi dolu Yaşam İcin