Ripple ve Büyük Borsalar XRP Transferlerine Devam Etmeyi sürdürüyor

Büyük blok zinciri izleme platformu Whale Alert, son 24 saat içinde 139,8 milyon XRP’nin Ripple, Bitso ve diğer birkaç büyük kripto borsası tarafından taşındığını bildirdi
140 milyona yakın XRP, Ripple ve aralarında birkaç Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite ortağının da bulunduğu birkaç üst düzey kripto ticaret merkezi tarafından değiştirildi. Whale Alert, her biri 16,5 milyondan 50 milyon XRP’ye kadar taşıyan beş transfer tespit etti.

Bu işlemler arasında Ripple tarafından gerçekleştirilen ve Talep Üzerine Likidite koridoru olarak faaliyet gösteren Filipinler merkezli büyük bir kripto borsası olan Coins.ph’e 20.000.000 XRP gönderen işlem yer alıyor. İşlem, Ripple’ın RL18-VN başlığı altındaki cüzdanından yapıldı.

Burada bahsedilen diğer ODL koridoru olan Meksika merkezli Bitso borsasına gelince, Bittrex’ten 20.000.000 XRP aldı ve kendi cüzdanları arasında 16.700.000 XRP taşıdı.

Geçen yıl, önde gelen şirketlerden yapılan büyük bir yatırımın ardından Bitso, Latin Amerika’daki tek kripto para birimi unicornuna (1 milyar doların üzerinde bir şirket) dönüştü.

Önde gelen Güney Koreli Bithumb borsası tarafından dahili cüzdanları arasında toplam 55 milyon XRP taşındı.

XRP, 6 Eylül’den bu yana 1.3825 dolara geri dönmek için mücadele ediyor; ancak, o günden beri, token sürekli bir düşüş içinde. Kasım ayında birkaç kez XRP, 1 dolar seviyesini yeniden yakalamayı başardı. Bununla birlikte, 19 Kasım’dan bu yana, temel olarak 0,8 dolar aralığında tutunarak ancak birkaç kez 0,99 dolara yükselerek, bunun altında işlem görüyor.

Yazım zamanında, sekizinci sıradaki XRP 0,7738 dolardan işlem görüyor.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Merkez Bankası faizi sabit tutma kararı aldı

Sevgi dolu Yaşam İcin