Feragatname ve Telif Hakkı Bildirimi

Feragatname ve Telif Hakkı Bildirimi

dovizdekur.com sitemizin içerik kuralları bellidir. 
Fakat sitemiz içerik sağlayıcı ve genel paylaşım platformu olup her kullanıcının paylaştığı içeriği kontrol etmekte zorlanır veya atladığı konular olabilir. Eğer paylaşılan içeriklerde telif hakkı ihlali yapıldığını düşünüyorsanız lütfen hemen bize ulaşınız.

Sitemizdeki paylaşılan içeriklerde herhangi bir telif hakkı ihlali, telif hakkı ile korunan izinsiz paylaşılan bir içerik (video, görseller, ses dosyaları, metin yazılar) hangisi ise konu linki ile birlikte lütfen aşağıdaki E-Posta adresine şikayetinizi bildiriniz.

dovizdekur.com 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, web site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir.

İlgili Yasa:

MADDE 5 (1) Yer sağlayıcı, yer sağladığı içeriği kontrol etmek veya hukuka aykırı bir faaliyetin söz konusu olup olmadığını araştırmakla yükümlü değildir.

(2) Yer sağlayıcı, yer sağladığı hukuka aykırı içerikten, ceza sorumluluğu ile ilgili hükümler saklı kalmak kaydıyla, bu Kanunun 8 inci ve 9 uncu maddelerine göre haberdar edilmesi halinde ve teknik olarak imkân bulunduğu ölçüde hukuka aykırı içeriği yayından kaldırmakla yükümlüdür.Bize aşağıdaki E-Posta adresinden ulaşabilirsiniz konu linki ile beraber İlgili İçeriği Bize bildirdikten sonra söz konusu olan içerik gerekli denetimlerden sonra 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır.
Disclaimer and Copyright Notice

This site is the general sharing platform that is open to the member. Let us know if you are thinking that the content on our website violates copyright

İletişim:  dovizimfan@gmail.com

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Merkez Bankası faizi sabit tutma kararı aldı

Sevgi dolu Yaşam İcin