Kullanım Şartları ve Koşulları

 Kullanım Şartları ve Koşulları


1. Koşullar


https://www.dovizdekur.com adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı kabul etmektesiniz ve geçerli tüm yerel yasalarla yapılan sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde Paylaşılan İçerikler  ©-Telif Hakkı ve ®-Ticari Marka Kanunu ile korunmaktadır.

2. Sorumluluk Reddi


dovizdekur.com Web Sitesi Genel Paylaşım Sitesi olarak içerik sağlayıcı hizmeti veren bir platformdur . Sitemizde yüzlerce, binlerce üyenin denetilmeden paylaşımlarına yer verebilir. Bu nedenle dovizdekur.com Web sitemiz üyelerin paylaştığı içeriklerin doğruluğu veya güvenilirliği hakkında bir garanti vermez. dovizdekur.com Web Sitemizde paylaşılan içeriklerde videolar, görseller, metin yazılarda hatalar içerebilir veya güncel olmayan paylaşımlar olabilir web sitemiz bu tarz paylaşımlarda herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır ve sorumluluk kabul etmemektedir.


3. Dış Bağlantılar


dovizdekur.com Web Sitemizdeki içeriklerdeki paylaşılan 3. taraf dış linklerin tümünü inceleyemez. dovizdekur.com Web Sitemiz bu tür dış bağlantılı linklerin ve sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Sitemizdeki paylaşılan Herhangi bir 3. taraf web site linklerinin dovizdekur.com tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Dış bağlantılara giriş yaptığınızda kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.


4. Site Kullanım Şartları ve Değişiklikleri


dovizdekur.com Web Sitesi Kullanım Koşulları ve Şartları, Paylaşım Kuralları, Gizlilik Politikaları İlkelerini herhangi bir zamandan önce bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Sitemizdeki Politikalar ve Hizmet Şartları Tüm Dünya Ülke yasaları tarafından onaylı ve bağlayıcıdır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Merkez Bankası faizi sabit tutma kararı aldı

Sevgi dolu Yaşam İcin